платежі
по 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
платежі
по 200 грн
Комісія відсутня. Номер телефону покупця має збігатися з фінансовим номером клієнта monobank
Подушка для медитації з гречаним лушпинням (дзафу) традиційно використовується в практиках буддизму. Вона підіймає рівень таза, що зменшує напруження у спині та ногах, і дозволяє без зусиль утримувати сидяче положення протягом тривалого часу, перебуваючи в стані медитації.
Наповнювач із гречаного лушпиння — натуральний, екологічно чистий і гіпоалергенний матеріал рослинного походження.
Чохол із приємної м’якої тканини.
Подушки з гречаним лушпинням не злежуються, пірамідки лушпиння вільно пересипаються, завдяки чому подушка набуває анатомічної форми тіла, зменшує навантаження на м’язи та забезпечує максимальне розслаблення.
| Ширина | 15 см |
|---|---|
| Матеріал | Бавовна |
| Діаметр | 28 см |
| Колір | Зелений |
| Вага | 1.6 кг |
| Тип | Подушка для медитації |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | RAO |
| Наповнювач | Гречане лушпиння |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Декорування | Двоколірні моделі, З принтом |
| Форма дзафу | Кругла (дзафу) |