платежі
по 435 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
платежі
по 290 грн
Комісія відсутня. Номер телефону покупця має збігатися з фінансовим номером клієнта monobank
Розкішна подушка для ароматерапії від Bodhi подарує відпочинок вашим очам і всьому тілу. Вона м’яко адаптується до контурів обличчя, забезпечує легкий тиск на очі, блокує світло, знімає напруження та розслаблює м’язи навколо очей. Незамінний аксесуар під час шавасани, який посилює відчуття глибокого розслаблення. Аромат лаванди діє заспокійливо, а м’яка прохолода шовкової тканини допомагає зняти втому та напругу обличчя.
Характеристики та властивості:
| Довжина | 24 см |
|---|---|
| Ширина | 11 см |
| Матеріал | Шовк |
| Колір | Бронзовий |
| Вага, кг | 0.26 |
| Вага | 0.26 кг |
| Тип | Подушка для очей |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Призначення | Медитація |
| Наповнювач | Льон, Лаванда |