платежі
по 210 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
платежі
по 140 грн
Комісія відсутня. Номер телефону покупця має збігатися з фінансовим номером клієнта monobank
Сатинова подушка для ароматерапії від RAO – ідеальний супутник вашого релаксу. Вона м’яко адаптується до контурів обличчя, забезпечує приємний тиск на очі та ефективно блокує світло.
Подушка стане незамінним аксесуаром під час сеансів шавасани. Вона сприяє глибокому розслабленню та медитації. Аромат лаванди, якою наповнена подушка, має заспокійливий ефект, допомагає знизити напруження й подолати стрес.
Кожна подушка виготовляється вручну, що робить кожен виріб унікальним у деталях.
Характеристики та властивості:
Вироблено в Україні з натуральних і якісних матеріалів.
| Довжина | 23 см |
|---|---|
| Ширина | 11 см |
| Матеріал | Сатин |
| Колір | Рожевий |
| Вага, кг | 0.25 |
| Вага | 0.25 кг |
| Тип | Подушка для очей |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | RAO |
| Призначення | Медитація |
| Наповнювач | Льон, Лаванда |