платежі
по 415 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
платежі
по 277 грн
Комісія відсутня. Номер телефону покупця має збігатися з фінансовим номером клієнта monobank
Міні-блок для йоги від Manduka – легкий, але міцний пропс для йоги, що складається з більш ніж 50% переробленої піни EVA, забезпечує неперевершений комфорт, безпеку та підтримку.
Вага цегли всього 200 г, розмір компактний (10 x 11,5 x 15 см) – це портативна версія стандартного блоку йоги. Він чудово підходить для практики під час подорожей, або за межами будинку.
Незважаючи на менші розміри, він забезпечує такий самий комфорт, підтримку і нічим не поступається повногабаритною версією.
Переваги:
Догляд: Щоб очистити, протріть блок вологою тканиною.
| Довжина | 15 см |
|---|---|
| Ширина | 11.5 см |
| Товщина | 10 см |
| Матеріал | EVA піна |
| Колір | Темно-сірий |
| Вага | 200 г |
| Тип | Блоки |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |