платежі
по 330 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
платежі
по 220 грн
Комісія відсутня. Номер телефону покупця має збігатися з фінансовим номером клієнта monobank
Подушка для очей Mako-Satin від Bodhi наповнена органічним насінням льону та лавандою. Вона легка, ніжна на дотик, блокує світло та допомагає розслабити м’язи навколо очей. Ідеально підходить для шавасани та стане незамінною у подорожах.
Дизайн доступний у різних принтах: Lotus та ОМ.
Переваги
Характеристики
Догляд. Чохол знімний, допускається прання при температурі до 30 °C.
| Довжина | 23 см |
|---|---|
| Ширина | 11 см |
| Матеріал | Сатин |
| Вага, кг | 0.23 |
| Вага | 0.23 кг |
| Тип | Подушка для очей |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Наповнювач | Льон, Лаванда |