платежі
по 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
платежі
по 233 грн
Комісія відсутня. Номер телефону покупця має збігатися з фінансовим номером клієнта monobank
Розкішна подушка Bodhi подарує відпочинок вашим очам і всьому тілу.
Вона м’яко адаптується до контурів обличчя, забезпечує легкий тиск на очі, блокує світло, зменшує напруження та розслабляє м’язи навколо очей.
Переваги бавовняного чохла:
Аромат лаванди знімає головний біль, має заспокійливу дію та вважається природним антидепресантом. Дослідження показують, що її аромат знижує рівень помилок під час розумової роботи приблизно на 20%.
| Довжина | 23 см |
|---|---|
| Ширина | 11 см |
| Матеріал | Бавовна |
| Колір | Баклажановий |
| Вага, кг | 0.26 |
| Вага | 0.26 кг |
| Тип | Подушка для очей |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Призначення | Медитація |
| Наповнювач | Льон, Лаванда |
| Декорування | Однотонні моделі |